Dauguose buvo suorganizuota Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė. Ekonomikos ir verslumo mokytojai metodininkei Jolitai Noruvienei vadovaujant joje dalyvavo penkios Putinų gimnazijos MMB. Iš viso mugėje dalyvavo 15 MMB iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, Alytaus Putinų gimnazijos bei Alytaus Piliakalnio progimnazijos ir kitų mokyklų.

„Pegaso” bendrovės produktas – šokoladas – labai populiarus mugės pirkinys ir dar net nesibaigus mugei, mūsų stalas buvo tuščias. „Džiaugiamės prizais, laimėta nominacija. Iš mugės grįžome pilnos gerų įspūdžių, naujų pažinčių ir puikiai nusiteikusios”,– dalijosi įspūdžiais „Pegaso” prezidentė Karolina Slavinskaitė.

Mugėje iškovotos šios nominacijos:

MMB „GugA” – Alytaus rajono savivaldybės įsteigta nominacija „Daugų metų gaminys”, o bendrovės prezidentė  Gustė Bernatavičiūtė pelnė nominaciją „Gimęs būti lyderiu”.

„Pegasas” – „Verslo profesionalai” ir bendrovės prezidentei Karolinai Slavinskaitei – asmeninė nominacija „Gimęs būti lyderiu”.

„Lu-Lu” – „Socialiai atsakingiausia įmonė”, o Saulė Vaitulevičiūtė gavo asmeninę nominaciją „Verslo bitė”.

„DoubleShoot” – „Sėkminga verslo iniciatyva” ir Gintarei Kazlauskaitei – asmeninė nominacija  „Verslo bitė” bei mugės metu vykusiame žaidime „DoubleShoot” nominacija už geriausią sandėrio MMB.

Karolina Slavinskaitė, Alytaus Putinų gimnazijos mokinė

VIETA JŪSŲ KOMENTARUI

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.