Nuo šiol Šventežerio miestelio gyventojai ir svečiai džiaugsis atnaujinta, dažais kvepiančia, spalvinga stotele. Gegužės 30 d. vadovaujant dailės mokytojai, būrelis Šventežerio mokyklos mokinių, išgražino tris autobusų stotelės paviljono sienas.

Šiam darbui jaunąsias dailininkes subūrė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Ribinskienė ir VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė.

Šalia valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 132 Alytus–Seirijai–Lazdijai meno kūriniu tapusi stotelė suteikia puikią progą atkreipti dėmesį į eismo dalyvių saugumą keliuose. Paviljone visus eismo dalyvius pasitinka kurmis su draugais ir šunelis Amsis, kurie ragina naudoti atšvaitus ir būti atidžius kelyje. Stotelės dažymo darbai užtruko kelias valandas, o rezultatas – be galo džiuginantis ir atperkantis visus vargus. Ne vienas miestelėnas užsuko iš arčiau apžiūrėti spalvingojo paviljono ir labiausiai džiaugėsi sutvarkyta, atnaujinta stotele, kur autobuso laukti bus kur kas smagiau.

Tai pirmasis toks spalvingas autobusų sustojimo paviljonas Lazdijų rajone ir ketvirtasis Alytaus apskrityje, kurių dažymą inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

VIETA JŪSŲ KOMENTARUI

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.