Socialinė iniciatyva – nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima” įgauna naują pagreitį – gausios šeimos, turinčios nuolaidų korteles, kviečiamos vykti į gausių šeimų festivalį, kuris vyks birželio 11 d. Luko (Elko, Lenkijos Respublika) mieste.
Gausios šeimos kviečiamos registruotis elektroniniu paštu sonata.dumbliauskiene@alytus.lt  nurodant nuolaidų kortelės „Alytus – viena šeima” numerį bei šeimos narių vardus ir pavardes, kurie planuoja vykti į šventę. Užsiregistravusiems iki birželio 8 d. bus pateikta detali išvykimo programa. Vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite ir birželio 11 dieną smagiai praleiskite kartu su šeima!
Gausių šeimų festivalis ir galimybė Alytaus gausioms šeimoms vykti į jį – tai nuo šių metų sausio 1 dienos pradėto įgyvendinti pirmojo tarptautinio kartu su pasienio partneriais projekto vienas iš rezultatų. Projektas skirtas Alytaus miesto, Varėnos rajono ir Elko miesto (Lenkijos Respublika) bendruomenėms. Jo tikslas – įtraukti pasienio bendruomenių narius į bendras socialines iniciatyvas, sustiprinant gausias (trys ir daugiau vaikų) šeimas, sukuriant „Socialinio darbuotojo užrašinę”, skatinant žmonių su negalia užimtumą. Vienas iš projekto partnerių uždavinių – įgyvendinti akciją gausioms šeimoms, suorganizuojant pasienio festivalį vaikams ir tėvams. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį nuolaidų kortelėmis gausios šeimos gali naudotis ne tik Alytaus mieste, bet ir Varėnoje bei Luko (Elko, Lenkijos Respublika) miestuose.
Norėdami įsigyti nuolaidų kortelę gausioms šeimoms „Alytus – viena šeima”, užpildykite ir pasirašytą sutikimą atsiųskite el. paštu sonata.dumbliauskiene@alytus.lt arba atvykite į Socialinės paramos skyrių adresu Naujoji g. 48, II aukštas 1, 2 arba 3 kabinetai. Informacija teikiama telefonais: 56 662, 8 688 80649. Visa informacija pateikta http://www.alytus.lt/viena-seima.
Socialinės paramos skyriaus informacja

VIETA JŪSŲ KOMENTARUI

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.