Kovo 22 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato  Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Edita Kubilienė ir vyresnioji tyrėja Ina Raškevičienė susitiko su  Jiezno gimnazijos moksleiviais.

Susitikimo metu moksleiviams buvo rodomos skaidrės Savaitės be patyčių tema. Vyresnioji tyrėja Ina Raškevičienė supažindino su patyčių sąvoka, akcentavo patyčių formas, priežastis ir pasekmes. Suteikta informacija apie tai, kur galima anonimiškai kreiptis ir gauti psichologinę pagalbą fizinę, psichologinę ar seksualinę prievartą patyrusiems asmenims.

Moksleivius ypač sudomino antroji paskaitos dalis. Pareigūnė Edita Kubilienė moksleiviams išaiškino kada taikoma administracinė  ir baudžiamoji atsakomybė, nuo kurio amžiaus asmuo atsako už padarytus nusižengimus. Pristatė gresiančią atsakomybę už padarytus administracinius nusižengimus: „Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas“, „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“, „Šmeižimas“, „Viešosios tvarkos pažeidimas“. Paskaitos pabaigoje mokiniai noriai dalyvavo diskusijoje. Patys aktyviausieji gavo po dovanėlę.

Vaikai paraginti netoleruoti patyčių ir pastebėjus tokius atvejus nedelsiant pranešti suaugusiesiems: tėvams

VIETA JŪSŲ KOMENTARUI

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.