Gegužės 6-osios popietę Jaunimo parke pirmą kartą surengtoje šventėje „Alytus – viena šeima“ dalyvavo gausus būrys alytiškių. Tėveliai su savo atžalomis išties neturėjo kada liūdėti, veiklos  būta apstu: mažųjų ropliukų, vežimėlių su vaikais rungtys, paspirtukų varžybos, muzikiniai pasirodymai, sporto užsiėmimai, „Lego“ varžybos ir daugybė kitų staigmenų!

Sporto erdvėje vaikai (nuo 14 metų) kartu su daugkartiniu bušido kovų nugalėtoju, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiuoju patruliu R. Pašajevu galėjo išmėginti jėgas  parengtoje mišraus bokso treniruotėje. Gyvūnų mylėtojai stebėjo dresuotų šunų pasirodymą. O smalsuolių erdvėje surengtos piešimo ant veido ir popieriaus lape pamokėlės, pristatyta smėlio terapija.

Prie gražios šventės prisidėjo ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai (bendruomenės pareigūnai). Policijos pareigūnai jauniesiems bičiuliams suorganizavo saugaus elgesio pamokėlę. Vaikai buvo mokomi, kaip saugiai ir teisingai pereiti gatvę, dėvėti atšvaitus. Saugaus elgesio, savisaugos įgūdžių formavimas yra svarbus bet kokiame amžiuje. Taigi, mūsų mažieji turėjo galimybę daugiau sužinoti apie socialinį saugumą, įgyti patirties, suvokti, kad jie atsakingi ne tik už save, bet ir kitus. Visi norintys galėjo pažymėti dviračius. Tiek suaugusius, tiek mažuosius šventės dalyvius džiugino policijos bičiulis Amsis.

VIETA JŪSŲ KOMENTARUI

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.